/Правлячий
Правлячий 2018-02-01T12:45:08+03:00

Леон Дубравський OFM





Народився: 1 липня 1949р.
с. Дубовець, (Житомирської обл.)
Рукоположення: 29 травня 1983 р.
Єпископські свяченя: 28 червня 1998 р.
Єпископ-ординарій: 4 травня 2002 р.


32301 Кам’янець-Подільський,
вул. Францисканська, 2

+380 (3849) 9-11-57

e-mail: curiapodole@gmail.com



   Народився 01.07.1949 р. у с. Дубовиці Житомирської обл. У 1949 р. був хрещений у храмі св. Софії у Житомирі. 1978-1983 рр.– навчання в духовній семінарії у Ризі. 31.08.1982 р. вступив до Ордену святого Франциска оо. Бернардинів в Польщі. 29 травня 1983 р. – отримав рукоположення в Ризі. 21.08.1986 р. – складення вічних обітів. Протягом 1983-1993 рр. – настоятель парафії у Хмільнику. 1993-1998 рр. – Кустош Кустодії св. Михаїла Архангела Ордену святого Франциска оо. Бернардинів в Україні.
07.04.1998 р. Святіший Отець Йоан Павло ІІ назначив його єпископом помічником Кам’янець-Подільської Дієцезії в Україні. Консекрація відбулася 28.06.1998 р.
4.05.2002 р. єпископ Леон Дубравський був призначений Дієцезіяльним Єпископом Кам’янець-Подільської Дієцезії. Інгрес у Кам’янець-Подільський Кафедральний Собор св. Апостолів Петра і Павла відбувся 3.07.2002 р.