///Розпочалася канонічна візитація у Кам’янець-Подільській дієцезії

Розпочалася канонічна візитація у Кам’янець-Подільській дієцезії

Пастирська візитація парафій розпочалася в Кам’янець-Подільській дієцезії, до якої належать Хмельницька та Вінницька області.

З 29 жовтня по 1 листопада єпископ-помічник Кам’янець-Подільської дієцезії Радослав Змітрович провів канонічну візитацію на Вінничині у м. Козятин у парафії Матері Божої Доброї Поради та у філіальних парафіях у с. Самгородок, с. Миколаївка, с. Пиковець.

Пастирський візит єпископа звершується в супроводі ікони Ісуса Назарянського з Браїлівського санктуарію; культ Ісуса Назарянського оособливо цінний для релігійних почуттів вірян Кам’янець-Подільської дієцезії. Настоятель о. Ігор Станіслав та Сестри зі Згромадження Божої Матері Непорочної, які працюють на парафії, поділилися з єпископом та вірними своїм досвідом праці. У суботу під час зустрічі з дітьми і молоддю, а в неділю перед Євхаристією отець єпископ Радослав запропонував кожного з присутніх поділитись, як вони прийшли до Церкви та відповісти на запитання: «Що я можу зробити для Церкви?».

Під час недільної Святої Меси єпископ уділив таїнство Хрещення, а по обіді відвідав декількох людей, які потребують особливої опіки. В понеділок, зустрівшись з зацікавленими парафіянами, єпископ обговорив перспективи парафії на майбутнє, вислухав усі пропозиції та поділився спостереженнями щодо душпастирства. Варто підкреслити, що на території парафії серед українського населення проживають польська та чеська спільноти, саме тому козятинська парафія намагається бути місцем зустрічі і розвитку для кожного: через щоденно відкриту світлицю, можливість вивчення іноземної мови та особливу опіку для людей, які потребують особливої допомоги. На завершення візитації отець-єпископ освятив у козятинському храмі нові статуї ангелів та погруддя св. Фаустини Ковальської, подаровані добродіями з Польщі, а також відслужив Святу Месу з поминальним молебнем на цвинтарі у с. Миколаївка.

Джерело: CREDO

2017-06-24T22:58:24+03:00 3.11.2016|Categories: Новини|