///Відбудова святинь і людських сердець, — канонічна візитація у Вінниці

Відбудова святинь і людських сердець, — канонічна візитація у Вінниці

Канонічна візитація парафії Святого Духа у Вінниці відбулася 2-5 грудня. Попри погану погоду і хуртовини парафіяни прибули до храму, щоби привітати єпископа-помічника Кам’янець-Подільської дієцезії Радослава Змітровіча.

Традиційно його пастирським візитам покровительствує копія чудотвоного Ісуса Браїлівського, зображеного на іконі. Через цей образ, як каже владика, маємо змогу усвідомити сьогоднішній людині страждання Бога, котрий прийнявши людське тіло, під час найбільших над ним страждань не втратив своєї гідності.

Боротьба за гідність є такою близькою для нас, адже після років воюючого атеїзму в Україні потрібно було відбудовувати не тільки святині, яким було завдано значного руйнування, але передусім храм людських сердець.

Саме за це подякував єпископ Радослав Змітрович настоятелю парафії о. Сергію Тоберту, вікарію та парафіянам, а також сестрам зі згромадження Слуг Ісуса, які повільно але впевнено відбудовують разом із кам’яними стінами живу святиню.

Ще не так давно здавалося, що мури цієї святині так і не будуть завершені, проте, на святині з’явився дах, потинковані стіни, у нижньому храмі є іконографічні розписи, отеплені приміщення для катехизи, але передусім дивовижна річ, якою може похвалитися мало яка парафія, у запліччі храму з третього по шостий поверхи знаходиться Дієцезіальна місійна семінарія «Redemtoris Mater». У семінарії навчаються 17 семінаристів з восьми країн світу, які під проводом свого ректора о. Мирослава Цибульського здобувають духовну та богословську формацію.
Як повідомлялося, 19 грудня єпископ Радослав очолив урочисту Божу Службу, під час якої четверо семінаристів прийняли служіння лекторату, а троє  інших – служіння аколітату.

Також відбулася канонічна візитація в іншій вінницькій парафії — Матері Божої Ангельської.

Джерело: CREDO

 

2017-06-25T16:29:09+03:00 21.12.2016|Categories: Новини|